בין לקוחותינו

במהלך שנות פעילותינו זכינו לעבוד עם מאות(!) ארגונים, בתי ספר ומוסדות שונים ברחבי הארץ והעולם.
להלן רשימה חלקית של המקומות בהם קיימנו סדנאות:

בי"ס ממ"ד אבני חפץ
ישוב אדמית
בית חב"ד אופקים
בי"ס 'אביר יעקב' אופקים
בי"ס חב"ד אופקים
בי"ס 'נועם מורשת ישורון' אופקים
מתנ"ס אופקים
רשת גני חב"ד אופקים
ת"ת 'גנזי שמעון' אור הגנוז
ישוב אור הגנוז
בי"ס 'סביונים' אור יהודה'
ארגון חל"ד, אור יהודה
בי"ס 'אלונים', אור יהודה
בי"ס 'אהוד מנור', אור יהודה
בי"ס 'הדרים' אור יהודה
בי"ס 'ארזים', אור יהודה
בי"ס 'אור אבנר' אור יהודה
בי"ס 'אור חנה' אור יהודה'
בי"ס 'הפרדס' אור יהודה'
ישיבת 'אור אבנר' אור יהודה
עיריית אור יהודה
קייטנת 'אולפכיף' אור עקיבא
בי"ס 'אור שלום' אור עקיבא
קיבוץ אורטל
בי"ס ממ"ד 'מימון' אזור
מועצה מקומית אזור
מתנ"ס אילת
בי"ס חב"ד אילת
בית חב"ד אילת
הגרעין התורני אילת
בי"ס ממ"ד אזורי, אלון שבות
ישוב אלי סיני
מתנ"ס אליכין
בי"ס 'רמב"ם' אליכין
כפר הנופש אלמוג
ישוב אלעזר
בי"ס 'אוהל אשר' אלעד
קייטנות 'זוהר החמה' אלעד
בית הכנסת 'חזון נריה' אלעד
קייטנת בי"ס חב"ד בנות אלעד
בי"ס יסודי 'צופה שרון', אלפי מנשה
ישוב אלפי מנשה
בי"ס ממ"ד יסודי אלקנה
מתנ"ס אלקנה
בי"ס 'אורות עציון' בנים, אפרת
בי"ס 'אורות עציון' בנות, אפרת
בי"ס 'עושה חייל', אפרת
בי"ס תיכון 'דרך אבות' אפרת
ארגון 'מחניים' אריאל
בי"ס 'נווה אריאל' אריאל
בי"ס 'אופק', אשדוד
מתנ"ס 'מעלה' אשדוד
בי"ס 'אחדות', אשדוד
בי"ס 'חזון יעקב' אשדוד
ארגון 'קשר', אשדוד
בי"ס 'אריאל', אשדוד
בי"ס 'נעם', אשדוד
גן 'סביון', אשדוד
גן 'תפארת שלמה', אשדוד
גן 'צמח', אשדוד
בי"ס חב"ד, אשדוד
בי"ס 'חורב', אשדוד
בי"ס 'יד שבתאי', אשדוד
גן 'במבה' אשדוד
בי"ס 'יהלום', אשדוד
בי"ס 'מירון', אשדוד
בי"ס ממ"ד 'הקריה', אשדוד
מתנ"ס 'חרצית', אשדוד
בי"ס 'עמל', אשדוד
בי"ס 'רננים', אשדוד
ת"ת 'תהילה לדוד' אשדוד
עמותת 'מחניים' אשדוד
קרית חינוך 'פרי עץ חיים' אשדוד
בי"ס 'שחר', אשדוד
מתנ"ס 'בית לברון', אשדוד
עיריית אשדוד
ישוב אש קודש
בי"ס חב"ד, אשקלון
בי"ס 'כוכב הצפון' אשקלון
בי"ס 'סיני' אשקלון
בי"ס 'שקד' אשקלון
בי"ס 'אור מנחם' אשקלון
בי"ס 'נצח ישראל' אשקלון
פסטיבל 'הכדור בידיים שלנו' אשקלון
מתנ"ס גודונברג- שפירא אשקלון
עמותת 'כנפיים של קרמבו' סניף אשקלון
גני חב"ד אשקלון
בי"ס 'אור חיה' אשקלון
מתנ"ס 'ברנע', אשקלון
מתנ"ס 'שפירא', אשקלון
קייטנת הגוש המאוחד אשקלון
ת"ת 'שר המאה', אשקלון
עיריית אשקלון
מרכז 'תקוותנו' אשקלון
בי"ס 'עץ החים אורות ישראל' באר שבע
בית הסוהר 'אלה' באר שבע
בי"ס 'אוצר החיים', באר שבע
בית חב"ד, באר שבע
בי"ס 'יוסף קארו' באר שבע
'כיוונים' מפעלי תרבות, באר שבע
בי"ס 'ניצנים', באר שבע
בי"ס 'רמב"ם', באר שבע
בי"ס 'עוזיאל' באר שבע
בי"ס 'רעות', באר שבע
בי"ס 'נאות אברהם' נוה זאב, באר שבע
תיכון 'תלם', באר שבע
עיריית באר שבע
מושב בורגתא
בי"ס ביכורה
מתנ"ס בית אל
בי"ס ממ"ד, בית הגדי
מזכירות הישוב בית חגי
בי"ס בית חורון
מזכירות בית חורון
ישוב בית יתיר
ישוב בית רימון
קייטנת בית רימון
בי"ס 'אורט כללי', בית שאן
מתנ"ס בית שאן
בי"ס 'גולני', בית שאן
בי"ס 'נועם מוריה', בית שאן
בי"ס 'קשת יונתן' בית שאן
ישיבת בני עקיבא בית שאן
כפר הנוער בית שמן
בי"ס 'אהבת ישראל' בנות בית שמש
בית כנסת אהבת ציון - רמת בית שמש
בי"ס 'הראל' בית שמש
בי"ס 'אליקים' בית שמש
בי"ס חב"ד בית שמש
קייטנת בי"ס 'מגן הלב' בית שמש
מחלקת עולים, עיריית בית שמש
קייטנת 'יוצרים צעירים' בית שמש
בי"ס 'עוזיאל', בית שמש
קהילת 'מגדל המים', בית שמש
בי"ס 'בית חיה', ביתר עילית
בי"ס 'אוהל שרה' בני ברק
בי"ס 'סגולה', בני ברק
בי"ס 'מקור חיים' בני ברק
בי"ס 'עטרת חיה' בני ברק
בי"ס 'גור בנות', בני ברק
ת"ת 'בתי אבות פונוביץ', בני ברק
בי"ס ''סיני', בני ברק
בי"ס 'עציון', בני ברק
ת"ת 'אור דוד', בני ברק
קרית חינוך 'דרור' בני דרור,
ישוב בני דרור
מועצה דתית בני ראם
מתנ"ס בנימינה
מתנ"ס בקעת הירדן
ישוב בר יוחאי
ישוב ברכיה
בי"ס 'מורשה', ברכיה
גן 'חרצית' ברקת
בית חב"ד ברקת
גן 'רקפת' בת חפר
ארגון חל"ד, בת ים
בי"ס 'אורות התורה' בת ים
בי"ס 'תחכמוני' בת ים
בי"ס 'הראל' בת ים
בי"ס תיכון 'המר' בת ים
ישיבת 'אדרת' בת ים
בי"ס 'טבנקין', בת ים
בי"ס 'דוד אלעזר', בת ים
בית נוער 'קדימה' בית ים
הגרעין התורני בת ים
בי"ס 'עקיבא', בת ים
קייטנת 'בית חלומותי' חב"ד בת עין
בית חב"ד גאליה
ישוב גבעת הראל
בי"ס 'מורשת נריה' גבעת שמואל
בי"ס 'מורשת מנחם' גבעת שמואל
מתנ"ס מרחב גבעת שמואל
בית המדרש הקהילתי גבעת שמואל
בית כנסת 'צעירי הגבעה' גבעת שמואל
בית כנסת 'בית מתתיהו' גבעת שמואל
בית הכנסת 'נאוה תהילה' גבעת שמואל
בי"ס 'מורשת זבולון', גבעת שמואל
אולפנת גבעת וושינגטון
מרכז קהילתי 'שדה בוקר' גבעתיים
בי"ס 'ברנר' גבעתיים
גן 'בית וגן' גדרה
בי"ס 'מוריה' גדרה
בי"ס 'אוהל שלום', גדרה
בי"ס 'הדר השרון', גוש תל מונד
בי"ס 'חזון יעקב', גן יבנה
בי"ס 'מוריה ודביר', גן יבנה
מושב גפן
בי"ס 'נועם חיים' דימונה
עמותת 'אהבת חסד' דימונה
מערך דיור 'אקי"ם' דימונה
מתנ"ס דימונה
בי"ס 'אלפסי' דימונה
תלמודית 'בנות חייל', דימונה
בי"ס 'שלהבת', דימונה
הגרעין התורני דימונה
בית הכנסת המשותף הדר עם
בי"ס 'בן גוריון', הוד השרון
בי"ס 'נתיב', הושעיה
קייטנת הזורעים
ישוב הר אדר
בית חב"ד הר אדר
ישוב קהילתי הר ברכה
ישוב הר גילה
בית חב"ד הרצליה
בי"ס 'בר אילן', הרצליה
בי"ס 'ברנדייס', הרצליה
בי"ס 'נוף ים', הרצליה
הגרעין התורני הרצליה
מתנ"ס 'בית פוסטר' הרצליה
בי"ס 'רמב"ם' הרצליה
בי"ס 'גורדון', הרצליה
בית חב"ד הרצליה פיתוח
קיבוץ זיקים
בי"ס 'קשת' זכרון יעקב
מתנ"ס חבל יבנה
מועצה אזורית חבל מודיעין
בי"ס 'מוריה', חדרה
עמותה לתרבות הפנאי חדרה
מתנ"ס 'רעים' חדרה
גני חב"ד חדרה
בי"ס 'פאר עם', חדרה
בי"ס 'ישורון' חולון
הגרעין התורני חולון
מתנ"ס 'מקהלות' חולון
בי"ס 'גורדון' חולון
בי"ס מקיף 'בני עקיבא' חולון
בי"ס 'יבנה', חולון
בי"ס 'ישעיהו', חולון
מתנ"ס 'וולפסון', חולון
בי"ס 'אחוזה זכרון יוסף', חיפה
בי"ס 'אילנות', חיפה
בית חב"ד 'נווה יוסף' חיפה
חברת 'אמדוקס', סניף חיפה
בי"ס 'זכרון מאיר', חיפה
בי"ס 'יחל ישראל', חיפה
בי"ס 'כרמל נתיב אליעזר', חיפה
בי"ס 'מוריה ברקאי', חיפה
בי"ס 'מורשת התורה', חיפה
מכללת שאנן, חיפה
בי"ס 'פיכמן' חיפה
מרכז תרבות דתי לנוער, נווה שאנן חיפה
מרכז קהילתי 'אחוזה' חיפה
בי"ס 'יבנה' חיפה
ישיבת 'פרחי אהרון' קרית שמואל חיפה
בי"ס ממ"ד 'רמב"ם', חיפה
גני 'אור וישועה' חיפה
בי"ס 'נופים', חיפה
בי"ס 'ביחד' חיפה
גני 'בית יעקב', חיפה
גני 'תמר' ו'רימון', ישוב חמד
ישוב חמדת
בי"ס 'נווה צוף' חלמיש
בי"ס יסודי 'ברויר', חפץ חיים
קיבוץ חפץ חיים
בי"ס 'חוני המעגל', חצור הגלילית
בי"ס 'קול יהודה', חצור הגלילית
כפר הנוער תו"מ חרב לאת
ת"ת חריש, חריש
בית כנסת 'אור האמונה' חריש
ישוב חרשה
גני ילדים, חשמונאים
ת"ת 'בית יוסף', טבריה
בי"ס 'נצח ישראל' טבריה
בי"ס 'ארליך' טבריה
בי"ס 'זכרון מאיר' טבריה
בי"ס' יד אליהו', טבריה
בי"ס 'מחט', טבריה
בי"ס 'נופרים', טבריה
בי"ס 'תחכמוני', טבריה
עיריית טבריה
בי"ס 'אפרים צמח', טירת הכרמל
בי"ס 'מסורת אבות', טירת הכרמל
ישוב טלמון
קייטנת טל מנשה
חלוצית אחד/בני נצרים, יבול
מעון 'אמונה', יבנה
קייטנת 'גלגלי ההשגחה' יבנאל
ת"ת 'ילדי חן' יבנאל
מתנ"ס יבנאל
בי"ס 'בית פייגא' יבנאל
בי"ס 'ברסלב בנות', יבנאל
בי"ס יחידני יבנה
קייטנת 'כיף כף' יד בנימין
בי"ס 'ברויאר' יד בנימין
בי"ס חב"ד, יהוד
מתנ"ס יהוד
ישוב ייטב
קייטנת ישוב יצהר
בי"ס 'הדסים' יקנעם
חברת היי-טק 'מלונקס' יקנעם עילית
בי"ס 'רוטשילד', ירושלים
ארגון חל"ד ירושלים
ת"ת 'חכמת שלמה' חסידי, ירושלים
בי"ס 'נוה צבי', ירושלים
מדרשיית 'עמלייה', ירושלים
בי"ס 'בית חיה מושקא', ירושלים
ת"ת 'אחינועם', ירושלים
בית חב"ד קרית יובל, ירושלים
מכון 'בלומינטל' ירושלים
גן 'אסתי' חב"ד גבעת מרדכי ירושלים
קייטנת 'ופרצת' קטמון ירושלים
עמותת שישי משפחתי ירושלים
בי"ס 'אהבת ישראל' רמות ירושלים
בי"ס 'תולדות ניסים' ירושלים
מרכז קהילתי בקעה ירושלים
בית חב"ד גילה, ירושלים
בי"ס 'עוזיאל', ירושלים
מרכזי תמיכה בית הילדים ירושלים
בי"ס 'חורב' בנים, ירושלים
בית ספר גבעת גונן, ירושלים
החוויה הישראלית ירושלים
מינהל קהילתי 'יובלים' ירושלים
עמותת 'עלי שיח' ירושלים
חברת 'ווריסנס' בע"מ ירושלים
בי"ס חט"ב 'דנמרק', ירושלים
בי"ס 'באתי לגני', ירושלים
עמותת 'רוח יהודית' ירושלים
בי"ס 'לחם ביכורים' ירושלים
בי"ס 'מימון', ירושלים
בי"ס ממ"ד 'אפרתה', ירושלים
בי"ס ממ"ד 'תלפיות מזרח', ירושלים
בי"ס 'הבן יקיר לי' ירושלים
בי"ס 'נווה עציון' בנות ירושלים
בי"ס 'מקור חיים', ירושלים
מתנ"ס 'שטרן', ירושלים
ביה"ס 'הפרדס', ירושלים
בי"ס 'נועם בנים' קרית משה, ירושלים
בי"ס 'בית חיה מושקא' ירושלים
ת"ת 'נער ישראל' ירושלים
בי"ס 'נועם בנים' רמות, ירושלים
בי"ס 'חומת שמואל' ירושלים
בי"ס תיכון 'אור תורה' רמות, ירושלים
אולפנה לאומנויות ירושלים
ת"ת 'בעלזא' ירושלים
קייטנת בי"ס 'השלום' ירושלים
בי"ס 'עושה חייל', ירושלים
בי"ס 'פסגת דוד', ירושלים
קרית נוער ירושלים
בי"ס רמת אשכול, ירושלים
ישיבת 'בני חייל' ירושלים
ישיבת ב"ע 'נתיבות חיים' ירושלים
ת"ת הר נוף, ירושלים
ת"ת 'תורת אמת' ירושלים
בית חב"ד כורזים
בי"ס 'אהבת יצחק', כוכב השחר
קיבוץ כיסופים
מזכירות כפר אחים
צהרונית 'מאיה' כפר אחים
גני כפר הרא"ה
בי"ס 'בן יקיר', כפר הרא"ה
בי"ס 'אור שמחה' כפר חב"ד
ישוב כפר חנניה
כפר הנוער, כפר חסידים
בית חב"ד כפר יונה
בי"ס 'עמל' כפר יונה
מתנ"ס כפר יונה
ישוב כפר מחולה
בי"ס 'נועם' כפר מימון
ישוב כפר מימון
קייטנת 'דרכי עמנואל' כפר מימון
בי"ס 'בר אילן' כפר סבא
אולפנת 'אמנה' כפר סבא
בי"ס 'דמוקרטי', כפר סבא
בי"ס 'נעל"ה', כפר סיטרין
ישוב כפר שמאי
בית חב"ד כפר שמריהו
ישוב כרמי צור
בי"ס 'אמי"ת' כרמיאל
בי"ס 'מוריה', כרמיאל
בי"ס אזורי לביא
בית חב"ד להבים
גן ת"ת 'דוד המלך' לוד
הגרעין התורני לוד
בי"ס 'בית מנחם', לוד
בי"ס 'מימון', לוד
בי"ס 'הראל' לוד
בי"ס 'שובו' לוד
ישיבת תיכונית 'אלישיב' לוד
בי"ס מבוא חורון
מושב מבוא מודיעים
מושב מבטחים
מושב מבקיעים
מועצה מקומית מבשרת ציון
ישוב מבואות יריחו
מתנ"ס מגדל
בית חב,ד מגדל
בי"ס 'נחליאל', מגדל העמק
בי"ס 'האר"י' מגדל העמק
אולפנא בנות הגליל, מגדל העמק
מוסדות 'מגדל אור', מגדל העמק
ישוב מגדלים
בית הסוהר מגידו
ישוב מגרון
עמותת סחלבים, מודיעין
עיריית מודיעין
גני 'מיתר ו'צליל' מודיעין
גן 'להב' מודיעין
גן 'רעות' מודיעין
בי"ס 'דרכי יהודה' מודיעין
בי"ס 'שבטי ישראל' מודיעין
בי"ס 'משואות נריה', מודיעין
מוזיאון המושבה מזכרת בתיה
ישוב מחולה
בית חב"ד מכבים רעות
ישוב מנחמיה
בי"ס מעגלים
בי"ס אזורי 'מעלה הגליל' מעונה
בי"ס ממלכתי ג' מעלה אדומים
קייטנת 'מעלה אורה' מעלה אדומים
בית חב"ד מעלה אפרים
בי"ס אזורי 'ירדן' מעלה אפרים
מועצה מקומית מעלה אפרים
עמותת 'איל"ן' מעלה גלבוע
ישוב מעלה חבר
קייטנת מעלה מכמש
ישוב מעלה לבונה
ישוב מעלה עמוס
ישוב מעלה שומרון
מזכירות מצפה אילן
ישוב מצפה נטופה
קיבוץ מפלסים
בית ספר מצפה יריחו
בי"ס יסודי תורני מצפה רמון
ישיבה תיכונית מצפה רמון
מתנ"ס מרום הגליל
בי"ס חט"ב דתי שפיר, מרכז שפירא
מתנ"ס מרום הגליל
מועדונית, נבטים
קניון 'הצפון תפעול בע"מ' נהריה
בי"ס 'אבן שוהם' נהריה
בי"ס 'תקוותנו', נהריה
ישוב נווה דניאל
גני הילדים נווה דניאל
קייטנת 'ספרא וסייפא' נווה דניאל
בי"ס 'נאות קטיף', נוה דקלים
ישוב נוה דקלים
בי"ס יואב גבעתי נווה זוהר
מחלקת תרבות מושב נווה מבטח
ועד מקומי, ישוב נופים
ישו נופי נחמיה
בי"ס 'האלה' נחושה
מושב נחלה
גן חובה נחל עוז
ישוב תורני נחליאל
בי"ס 'אבן העזר', נחם
מזכירות הישוב נילי
בי"ס 'ניצני קטיף' ניצן
ישוב ניצן
קייטנת 'דרכי עמנואל' ניצן
מועצה אזורית חבל יבנה, ניר גלים
קייטנת 'חוויה ישראלית' נס הרים
בי"ס חב"ד בנות, נס ציונה
בי"ס 'שקד', נס ציונה
בי"ס 'התומר' נס ציונה
בי"ס הדסה נעורים, נעורים
בי"ס 'נועם', נצרים
ישוב נצרים, גוש קטיף
בסיס פיקוד העורף מחוז צפון, נצרת
עמותת 'נקודת אור' נצרת עילית
הסוכנות היהודית, נצרת עילית
בי"ס 'כסולות' נצרת עילית
בי"ס 'גלעד' נצרת עילית
בי"ס 'כרמל' נצרת עילית
בי"ס 'גולן' נצרת עילית
בי"ס 'עצמון' נצרת עילית
מתנ"ס בגנו נצרת עילית
בי"ס 'נטופה' נצרת עילית
בי"ס 'קשת', נצרת עילית
בי"ס חב"ד נצרת עילית
גן רימון,תאנה,גפן, נריה
בי"ס 'בית יהושוע', נשר
בי"ס 'ישורון' נשר
בי"ס 'נועם אורות' נתיבות
בית חב"ד נתיבות
בי"ס 'יבוא ברינה' נתיבות
בי"ס 'שפתי רננות' נתיבות
בי"ס חב"ד נתיבות
בית חב"ד נתיבות בנימין
בית הילדים ע"ש אלעזרקי, נתניה
בי"ס 'מורשת זבולון', נתניה
בי"ס 'שח"ל' נתניה
משרד הבטחון- בית גולדמינץ, נתניה
קהילת השרון נתניה
בי"ס 'רועי קליין' נתניה
בי"ס 'מורשה' נתניה
בי"ס 'תחכמוני', נתניה
בי"ס אזורי סוסיה
מזכירות הישוב סנסנה
בי"ס 'דעת', סעד
מזכירות המושב ספסופה
ישוב עדי עד
מועצה מקומית עומר
ישוב עופרה
בי"ס 'נחלת בנימין בנים', עופרה
וועד מקומי, עזריאל
ישיבת תיכונית 'כינור דוד' עטרת
ישוב עינב
ישוב עין שריד
מושב עמי עוז
מתנ"ס עמק המעיינות
ת"ת עצמונה
בי"ס 'שז"ר עכו
ת"ת עכו
בי"ס בית יעקב, עכו
קניון עכו
גן אגודת ישראל, עכו
גני ברכת ישראל, עכו
מושב עלמה
מועצה דתית עמק חפר
בי"ס 'מוריה' ממ"ד עפולה
בי"ס 'מעלות ניסים' עפולה
בי"ס 'אוהל מאיר' עפולה
מדרשיה תורנית עפולה
מתנ"ס עץ אפרים
ישוב עץ אפרים
בי"ס 'אור מנחם', ערד
גן ממ"ד 'אורות', עתלית
בי"ס 'דביר' עתניאל
בי"ס ממ"ד פדואל
מזכירות הישוב פדואל
בי"ס 'ישורון', פרדס חנה
מועדון פרדס חנה
קייטנת 'דרדסיה' פרדסיה
מועצה מקומית פרדסיה
בי"ס 'ביאליק' פתח תקוה
בי"ס 'נצח ישראל' פתח תקוה
בי"ס 'אלימלך כנר' פתח תקוה
בי"ס ממ"ד נווה גן פתח תקוה
בי"ס 'מעלות חיים' פתח תקוה
בי"ס 'למרחב' פתח תקוה
קייטנת 'כיופית' פתח תקוה
בית החולים 'נוה יעקב' פתח תקוה
בי"ס 'דרכי נועם' פתח תקוה
מתנ"ס 'מטלון' פתח תקוה
גן 'הכי קרוב לאמא' פתח תקוה
עמותת 'קו לחיים' פתח תקוה
מתנ"ס רמת ורבר, פתח תקוה
קייטנת גיל ונופש פתח תקווה
בית הכנסת הישראלי קרית מטלון פ"ת
בי"ס 'בן גוריון' פתח תקוה
מרכז גריאטרי, פרדס חנה
בי"ס 'מורשה', פתח תקוה
בי"ס 'יסודות', פתח תקוה
ישיבת כפר גנים, פתח תקוה
בי"ס 'תיכונים', פתח תקוה
כפר הנוער אמי"ת פתח תקוה
מתנ"ס 'אחדות', פתח תקוה
מתנ"ס עמישב, פתח תקווה
בי"ס 'קרול', פתח תקוה
מתנ"ס 'עולמות', פתח תקוה
אולפנת 'צפירה' צפריה
בי"ס 'נועם' צפת
קייטנת חב"ד צפת
בי"ס מקיף 'אמי"ת' צפת
בי"ס 'אור מנחם' בנות, צפת
בי"ס 'נחשון בנים', קדומים
מועצה מקומית קדומים
מתנ"ס קדימה-צורן
בית חב"ד קדרון
גני 'אשל' ו'גפן', ישוב קדרון
ישוב קידה
בית חב"ד קפריסין
ת"ת חריש, קציר-חריש
עמותת 'איל"ן' קצרין
בי"ס 'רימונים', קרית אונו
בי"ס 'ניר' קרית אונו
בי"ס 'שילה' קרית אונו
בי"ס 'עלומים' קרית אונו
בי"ס 'שרת משה' קרית אונו
בי"ס 'יעקב כהן' קרית אונו
קניון קרית אונו
תנועת נוער "צבר", קרית אונו
בית חב"ד קרית אונו
בי"ס 'ממ"ד חברון', קרית ארבע
ת"ת חברון, קרית ארבע
ת"ת 'ברקאי' קרית ארבע
בי"ס 'נועם' בנים, קרית אתא
בי"ס 'פינקר', קרית אתא
בי"ס 'שפרינצק', קרית אתא
בי"ס 'אור אבנר', קרית אתא
קייטנות עולי גרוזיה קרית אתא
ת"ת 'תורה תמימה', קרית אתא
בי"ס חב"ד קרית גת
בי"ס 'אמת ושלום', קרית גת
מתנ"ס קרית גת
הספרייה העירונית קרית גת
בי"ס 'דוד אלעזר' קרית גת
בי"ס 'רמב"ם' קרית גת
בי"ס 'הנביאים' קרית גת
קרית חינוך 'גרוס' קרית גת
בי"ס חב"ד קרית חיים
בי"ס 'מוריה', קרית ים
בי"ס 'מפלסים', קרית ים
בי"ס 'בגין' קרית מוצקין
בי"ס 'ויצמן' קרית מוצקין
אולפנת 'סגולה' קרית מוצקין
קייטנת בי"ס חב"ד בנות קרית מלאכי
בי"ס חב"ד בנים קרית מלאכי
בי"ס מקיף דתי קרית מלאכי
מועדונית קרית מלאכי
בי"ס 'עציון', קרית מלאכי
בי"ס 'המתמיד', קרית שמונה
בי"ס 'חט"ב אצבע הגליל', קרית שמונה
בי"ס 'עוזיאל', קרית שמונה
מועצה דתית, קרני שומרון
בי"ס 'לפידים', קרני שומרון
ת"ת 'ברקאי' קרני שומרון
מרכז קהילתי קרית שמואל
מרכז יום לקשיש, ראש העין
בית חב"ד ראשון לציון
עמותת "בני ארזים", ראשון לציון
בי"ס 'נווה חוף' ראשון לציון
גני 'טיול אחר' ו'אור ירוק' ראשון לציון
בי"ס 'הראל' ראשון לציון
בי"ס 'שלמון' ראשון לציון
תיאטרון פולקלורי ראשון לציון
חברת 'כלים שלובים' ראשון לציון
קייטנת 'חוויות בסביבה' ראשון לציון
מחלקת קליטה, עיריית ראשון לציון
מחלקת צהרונים, עיריית ראשון לציון
בי"ס 'מישור הנוף' ראשון לציון
בי"ס 'רזאל' ראשון לציון
ת"ת 'חפץ חיים' ראשון לציון
ישיבת 'בני עקיבא' ראשון לציון
בי"ס 'זבולון המר', ראשון לציון
בי"ס 'שלמון', ראשון לציון
בי"ס 'מעלה שמשוני', ראשון לציון
קניון הבאר, ראשון לציון
בי"ס 'שובו', ראשון לציון
בי"ס ממ"ד רבבה
ישוב רבבה
ישוב רועי
בית חב"ד רחובות
בי"ס 'שפרינצק' רחובות
בי"ס 'נועם הצבי' רחובות
מרכז קהילתי 'חוויות שוויץ' רחובות
גן 'פעמונית' רחובות
מעון 'נווה אדיר' רחובות
בית כנסת 'קהילת יעקב' רחובות
בי"ס 'שובו' רחובות
ת"ת 'הרא"ם' רחובות
בי"ס מיוחד 'לוטם' רחובות
בי"ס אורט רחובות
גן כוכבה, רחובות
בי"ס 'אור חדש', רכסים
מתנ"ס רכסים
ישיבת 'אור אבנר' רמלה
בי"ס 'בר אילן' רמלה
בסיס צריפין, בה"ד 16 רמלה
בי"ס תיכון 'אמי"ת' רמלה
עיריית רמת גן
בי"ס 'רמת אפעל', רמת גן
מדרשת 'חמדת רעות', רמת גן
בית חב"ד רמת גן
מועדון ילדים מתבגרים רמת גן
בי"ס 'שלום' רמת גן
בי"ס 'הלל' רמת גן
בי"ס 'עליות' רמת גן
בי"ס 'הבילויים' רמת גן
בי"ס 'ארנון', רמת גן
בי"ס 'חורב', רמת גן
בי"ס 'מורשת משה', רמת גן
בי"ס 'נוב', רמת הגולן
בי"ס 'יחדיו', רמת הכובש
בית חב"ד רמת השרון
מדרשת 'התעוררות', רמת חן
בי"ס 'היובל' רמת ישי
מועצה דתית רמת ישי
מושב רנתיה
בי"ס 'אריאל', רעננה
ביהכנ"ס 'אחווה', רעננה
קייטנת בית חב"ד רעננה
בי"ס 'בילו', רעננה
בי"ס 'נועם אמי"ת כפר בתיה', רעננה
בי"ס 'רועי קליין, רעננה
בית חב"ד רעננה
ישיבת בני עקיבא, שדה יעקב
בית ספר שדה יעקב
מועצה אזורית שדות נגב
ישוב שדמות מחולה
בי"ס 'יסודי התורה', שדרות
בי"ס ממ"ד 'הרא"ה', שדרות
עיריית שדרות
בי"ס 'מדעי תורני', שדרות
בי"ס 'מעוז שקמים', שדרות
בי"ס 'תורני חדש', שדרות
בי"ס 'אבני החושן', שוהם
קייטנת חוויות בני עקיבא, שוהם
ת"ת 'עצמונה' שומריה
ישוב שילה
ישוב שני ליבנה
בי"ס 'הרב מימון', שלומי
ישיבת שעלבים
בי"ס יסודי 'רמון', שערי תקוה
וועד מקומי שערי תקווה
בי"ס יסודי שפיר
בי"ס 'אהבת ציון', תל אביב
בי"ס 'גיבורי ישראל' תל אביב
בי"ס 'יפה נוף' תל אביב
'הגן של יעלי' תל אביב
בית חב"ד רמת אביב, תל אביב
'מרכז ספורט חדש' תל אביב
עמותה לקידום החינוך, תל אביב
מועדונית מקום בלב, תל אביב
עמותת 'שורשים לדורות' תל אביב
קייטנת 'רוח אביב' תל אביב
עמותת חיים - ביה"ח איכילוב תל אביב
קאנטרי למ"ד תל אביב
מרכז 'בית דני' תל אביב
חברת 'אימג'ן' יפו, תל אביב
בי"ס 'שרשים' תל אביב
בי"ס 'רמת החייל' תל אביב
בי"ס 'אילון' תל אביב
ישיבת חב"ד נווה צדק, תל אביב
בי"ס 'אלומות' תל אביב
בי"ס 'און' תל אביב
בי"ס 'משה הס', תל אביב
בי"ס 'עמיאל רמב"ם', תל אביב
בי"ס 'עציון', תל אביב
בי"ס 'שובו', תל אביב
בי"ס 'תל גיבורים', תל אביב
בי"ס 'תפארת יוסף', תל אביב
בי"ס 'עמל משא', תל השומר
קו לחיים, תל השומר
מזכירות הקיבוץ תל יצחק
בי"ס ממ"ד 'אור תורה', תל מונד
מתנ"ס תל מונד
בי"ס 'הרב קוק' תלמים
ועד שיכון בסיס תל נוף
ישוב תל ציון
מזכירות הישוב תלם
מושב תלמי אליהו
מושב תנובות
מושב תקומה

ואלו שמות הזוכים בשעשועון הטריוויה - פסח תשע"ז

בית מזוזה מעץ:

  • יעל בקשי - ביה"ס נועם בני דקלים
  • ירין נחום - ביה"ס חובב, מועצה אזורית עמק חפר
  • תמר - ביה"ס אורות עציון בנות אפרת

זוג פמוטים מהודר:

  • שקד שיף - ביה"ס אורות עציון ראש צורים
  • אלישיב - ביה"ס שירת חנן גוש עציון
  • אביגיל גילני - ביה"ס עציון תל אביב

חנוכיית שמן זית מהודרת:

  • דוד אליה רייכנר - ביה"ס בר אילן רמלה
  • ירין נחום - ביה"ס חובב, מועצה אזורית עמק חפר
  • מעין קדושים - כפר אלדד

סדנא לקראת שבועות לכל הכיתה

  • שגיא - ביה"ס בר אילן רמלה