סדנת אפיית מצות לכבוד פסח שבה האופים הם - הילדים! לחוות את אפיית המצה השמורה אצלכם

חשבתם פעם: איך מכינים מצות? אנחנו רוצים ללמד אתכם ליצור מצה שמורה עגולה נהדרת וחייכנית, כמו זו המונחת לנו על השולחן בליל הסדר, בתכנית מאושרת ומומלצת ע"י משרד החינוך (מס' תכנית 2369)

תנו לילדים לחוות את תהליך אפיית המצות במו ידיהם. תנו להם להתחבר לחווית החג בכל החושים. לטחון במו ידיהם את החיטה, ללוש את הבצק ולהריח את ריח המצות הנאפות.

אנו נגיע עד אליכם, לבית הספר, לקייטנה או ליישוב ונקים מאפיית מצות מושלמת בה האופים הם - הילדים! סדנת אפיית מצות משולבת בהסברים וסיפורים על החג בהתאמה לגיל המשתתפים ומלווה בציוד המקצועי ביותר.

במהלך סדנא זו ישמעו המשתתפים על אפיית המצות, ועל הזריזות הנדרשת לשם הכנתם, המשתתפים יכינו את הבצק בתוך חדרים נפרדים מיוחדים, ולאחר מכן ילושו, ירדדו ויאפו את המצה בתנור מיוחד שאנו מביאים איתנו. (הסדנא הינה לימודית והמצות הינן חמץ).

סדנא זו היא אחת מתוך עשרות סדנאות יצירה ערכיות וחינוכיות נהדרות ומיוחדות שאנו מפעילים לכבוד חג הפסח ועל פני כל מעגל השנה בהצלחה רבה כבר יותר מ-19 שנה בהצלחה רבה לכל הגילאים והקהלים בכל רחבי הארץ.

כאן ניתן למצוא את כל המידע שחיפשתם לפעילויות פסח עם מאפיית מצות אמיתית שהאופים בה הם - הילדים!

אז בין אם אתם מעוניינים בפעילות לגן, לבית ספר, למתנ"ס, לאירוע קהילתי, לישוב או לקיבוץ שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להתאים את הפעילות הטובה ביותר עבורכם.

אנו מאחלים לכם חג פסח כשר ושמח! נשמח לעמוד לרשותכם!

לפרטים נוספים התקשרו: 04-6084770 (משרד), 052-8770487 (יוסי), 058-7891770 (שניאור) או כתבו לנו לקבלת הצעה מיוחדת עבורכם: sadnaot@sadnaot.com

מיומניות: 
לישה, רידוד
הערכים הנלמדים: 
חג הפסח, יציאת מצרים והמצה השמורה
לקחת הביתה: 
מצה אפויה
משך זמן משוער לקבוצה: 
45 דק'